Чи стала для вас несподіванкою подібна заява? Якщо так, то розповідаємо.
Назва тюль пішла від назви французького міста Tulle. Саме тут у 19 сторіччі почали масово виготовляти цю ніжну маловагому тканину. І на відміну від мережива тюль ніколи не виготовлявся ручним способом. Це від початку було машинне виробництво. Тканина настільки полюбилась за свої якості: легкість, красу, повітряність, настільки швидко стала фаворитом у виготовленні – увага – ошатного одягу, що і з назвою нічого мудрити не стали. Назвали за містом, де вона набула свого розповсюдження. А чоловічий рід тканині передався відповідно до джерела походження назви. Французьке місто Tulle – чоловічого роду.
Як ми вже зауважили, від початку тюль використовувався для створення ошатного одягу. Лише згодом людство збагнуло, яка це невимовна краса для вікон. Підлаштували стандарти висоти та ширини та почали сумлінно працювати над розширенням асортименту. От тепер ми і маємо – органзу, фатин, сітки, марльовки, однотонні, набивні, кольорові, з вишивкою…
Якщо ж наша заява не стала для вас несподіванкою, зізнавайтесь, як часто ви, попри те, що знаєте, що він – він, все одно казали вголос: «Яка красива тюль!»
Кажемо по собі, знаючи це, час від часу у спілкуванні з клієнтами все одно мимоволі злітає те «красива». Але ми працюємо над культурою мовлення!
Про те, як обробляється низ тюлевої тканини читайте ТУТ.