Постільна білизна для готелів

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Вид
Сортувати за

Постільна білизна для готелів від IDEIA – вишукане рішення, доступна ціна

Український текстильний центр ІДЕЯ пропонує продукцію, затребувану як у домашніх умовах, так і у бізнесі. Продукція компанії поєднує високу міцність, практичність, естетику та доступність. У фірмовий асортимент входить великий перелік виробів, орієнтованих на потреби бізнесу. Добре представлена лінійка товарів для готелів – рушники, халати, постільна білизна та інші аксесуари для комфортного сну та естетичного зовнішнього вигляду ліжка. Фірмову продукцію можна купити у магазинах або замовити на сайті. Вся продукція реалізується в роздріб і гуртом та доставляється територією України.

Постільний текстиль для готелів ІДЕЯ – простота та комфорт в одному комплекті

Магазин IDEIA пропонує великий вибір постільних речей для готельного бізнесу. Це якісні та надійні вироби, вишуканого вигляду та прості у догляді. На сайті компанії можна вибрати:

  • наволочки;
  • простирадла;
  • підковдри.

Вся постільна продукція магазину характеризується високою якістю пошиття. Вона кристально білого кольору та виконана з надійних і безпечних матеріалів.

Постільна білизна пропонується магазином ІДЕЯ поштучно або комплектами. В наявності текстиль із відмінного натурального матеріалу. Є пропозиції з якісної сучасної тканини.

Асортимент магазину також містить продукцію Аква Стоп. Це водонепроникна лінія, що захищає постіль від всіляких несподіванок. Її особливістю використання є необхідність комбінувати зі звичайним текстилем.

Постільна білизна для готелів від IDEIA відрізняється прийнятною ціною та наявністю сертифіката OEKO-TEX® STANDARD 100. Всі елементи фірмової готельної колекції відрізняються високою щільністю матеріалу – що дозволяє їхню тривалу та інтенсивну експлуатацію. Вони приємні на вигляд і на дотик, прості в обслуговуванні, виготовлені з безпечних для здоров'я матеріалів.

Інтернет-магазин IDEIA – висока якість товару та обслуговування за розумну ціну

Для клієнтів ІДЕЯ створено максимально зручні та вигідні умови. Розроблено широкий перелік роздрібних та гуртових пропозицій. Впроваджується індивідуальний підхід, який враховує інтереси кожної групи покупців. Для готельного українського та зарубіжного бізнесу IDEIA пропонує:

  • адекватну та гнучку цінову політику;
  • асортимент текстильних товарів, що максимально відповідає потребам бізнесу;
  • гарантовану якість та безпеку тканинної продукції та матеріалів, з яких вона пошита;
  • професійне обслуговування.

Для ознайомлення з каталогом пропонується сайт Інтернет-магазину. Його функціонал дозволяє підібрати та купити необхідну для готелів постіль. Завдяки ньому зробити замовлення та оплатити товар можна у кілька рухів. Придбана продукція доставляється територією України за тарифами Нової Пошти. За великих замовлень витрати на транспортування оплачує магазин. Можливе замовлення доставки до деяких європейських країн – наявність такої можливості та перелік країн необхідно уточнювати окремо.