Текстиль для готелів

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Вид
Наповнювач
Рівень теплоти
Рівень м`якості
Метод кріплення
Вага наповнювача, г
Сортувати за
Показати
ще 16 товар

Готельний текстиль IDEIA – еталон гарної якості та естетичності

Якісні текстильні вироби – невід'ємний елемент життя. Її наявність формує домашній затишок, а зовнішній вигляд забезпечує потрібну для комфорту естетику. Каталог інтернет-магазину ІДЕЯ включає широкий перелік якісних виробів для дому та готельного бізнесу.

Текстиль IDEIA для готельного бізнесу – вибір на користь практичності та доступності

Компанія ІДЕЯ пропонує гарну продукцію для кожного готелю. Якісний і доступний текстиль для готельного комплексу – один із добре представлених напрямків підприємства-виробника. До асортименту належать:

  • постільна білизна;
  • халати та рушники;
  • подушки та ковдри;
  • елементи декору.

Фірмові текстильні вироби, пошиті для готелів, доволі гарні, практичні та безпечні. Вони виробляються із якісних тканин і відрізняються привабливою ціною.

Текстиль для готелів з асортименту можна замовити як вроздріб, так і оптом. Ознайомитись з каталогом і купити товар з доставкою за вашою адресою ви можете в інтернеті в зручний час.

Інтернет-магазин IDEIA – широкий вибір, висока якість, вигідні покупки оптом і вроздріб

Наш магазин пропонує товари українського виробника Текстиль-2000. Вони міцні, гарні, безпечні та прості в догляді. Доставку можна замовити дистанційно.

Готельний текстиль, що входить до каталогу, продається за прийнятними цінами. Замовлена продукція доставляється за тарифами Нової Пошти. Можливе відправлення регіонами України за рахунок коштів магазину.