Тканина штапель

Ціна
грн
ок
Колір
Склад тканини
Матеріал
Вид
Дизайн
Призначення
Країна виробник
Сортувати за
Тканина плательна штапель ромашка салат
Кольорів: 20
195.00 грн/м
Тканина штапель стрейч Верона беж
Кольорів: 6
189.00 грн/м
Показати
ще 16 товар

Штапель від ІДЕЯ – багатий вибір тканин для ваших колекцій

Асортимент торгової мережі IDEIA дозволяє підібрати та купити тканину для пошиття текстильних виробів різного призначення. Запропонована колекція відрізняється складом, властивостями, ціною та призначенням. Незалежно від вартості, всі різновиди тканин ІДЕЯ відрізняються високою якістю та безпекою для здоров'я. Що підтверджується наявністю сертифіката OEKO-TEX STANDARD 100.

Тканини продаються як у роздріб, так і оптовими партіями. Пропонована до покупки різноманітність приваблива і для великих ательє, і для майстрів, що працюють на приватні замовлення. Відмінна якість, багатий вибір і недорога ціна дозволяють купити матеріал для пошиття одягу для дорослого та дитини, текстилю для дому, білизни тощо.

Унікальна комбінація комфорту та естетики за недорогою ціною

Бавовна – класичний матеріал, який використовується для створення значної частини текстилю. Вироби на бавовняній основі красиві, приємні на дотик, безпечні та практичні. Існує безліч різновидів бавовняних тканин, що відрізняються щільністю та складом. Мають великий попит так звані змішані тканини.

Поєднання волокон декількох видів дозволяють досягати різних ефектів при створенні:

 • літніх костюмів;
 • вільних суконь;
 • дитячого одягу;
 • літніх халатів, піжам, нічних сорочок тощо.

Змішані матеріали добре забарвлюються, що підвищує їхню естетичну цінність.

Штапель – переважно бавовняна тканина з додаванням віскозних та деяких інших волокон. Вона характеризується низкою унікальних властивостей:

 • має приємні тактильні якості, властиві натуральній бавовні
 • відрізняється недорогою ціною;
 • проста у догляді;
 • не викликає алергічних реакцій;
 • добре пропускає повітря та вологу.

Інтернет-сервіс IDEIA надає широкий вибір тканин з основою у вигляді бавовни. Штапельна тканина – один із найпопулярніших варіантів. Сучасна легка промисловість пропонує різні варіації цієї тканини:

 • натуральний матеріал – у рівних пропорціях містить бавовну та віскозу;
 • з додаванням штучних волокон – до тканини додається еластичний матеріал;
 • синтетичний варіант – повноцінний замінник натуральних тканин, який не відрізняється від них на вигляд і на дотик та має більш привабливу ціну.

IDEIA пропонує широкий асортимент штапелю – різного виду, складу, кольору. Розроблений фірмою каталог дозволяє купити якісний та недорогий матеріал для пошиття легкого та красивого одягу.

Текстиль від IDEIA – вибір професіоналів

Матеріали для створення найсміливіших колекцій можна замовити зі складів магазину ІДЕЯ. Вони пропонуються у великій різноманітності та доставляються по всій Україні.

Асортимент тканин характеризується європейським рівнем якості, продається за доступною ціною, реалізується у будь-яких обсягах. До продажу пропонуються відрізи від 0,5 метра. За оптових замовлень пропонуються привабливі знижки, а доставку сплатить продавець.

Сайт ІДЕЯ максимально простий, містить розгорнутий опис товарів та функціонал, необхідний для самостійного пошуку, вибору та замовлення. За потреби доступні професійні консультації персоналу.

Вибір IDEIA – це шлях до успіху.