Тканини

Тканини IDEIA – втілення будь-яких фантазій

Фірмовий магазин ІДЕЯ пропонує великий вибір текстильної продукції різного функціонального призначення. В асортименті – як готові товари, так і тканини, різного виду, складу і ціни. Широкий вибір яких, дозволяє підібрати та купити матеріал, необхідний при виробництві різних текстильних виробів.

Великий вибір тканин – різної ціни, складу, для різних цілей

Запропонована магазином колекція включає тканини різних видів:

  • натуральні;
  • синтетичні;
  • композитні.

Українському споживачеві доступна продукція відомих виробників тканини з Туреччини, Південної Кореї та Італії. Ознайомитися з усім каталогом можна онлайн, або відвідавши торговий центр в Миколаєві.

Натуральні тканини

Натуральні тканини виготовляються з бавовни, льону, шовку, вовни, віскози, ряду інших природних матеріалів. Використовуються для пошиття постільного текстилю та спідньої білизни, одягу, рушників, оббивки меблів тощо. Залежно від обраного складу мають відмінний зовнішній вигляд, приємні тактильні якості, легкість, м’якість, теплоту тощо.

Асортимент ІДЕЯ включає великий перелік натуральних матеріалів для пошиття одягу, білизни, меблів, домашнього текстилю. Пропонуються оптові й роздрібні ціни.

Послуги компанії доступні приватним особам, малим і великим виробникам текстильної продукції по всій Україні. Оформити замовлення можна на сайті магазину. Доставка здійснюється за сприяння популярних поштових операторів за цінами перевізника.

Синтетичні тканини

Тканини з синтетичних матеріалів популярні в багатьох сферах сучасного життя. Їх використовують при виробництві одягу, домашнього текстилю, термобілизни, чохлів тощо. Сучасні синтетичні матеріали відрізняються високою зносостійкістю. Вони не відрізняються на вигляд і дотик від натуральних аналогів. Характеризуються недорогою ціною. Мають антиалергенні та антибактеріальні властивості.

Каталог Інтернет-магазину IDEIA пропонує великий вибір синтетичних тканин. Їх якість не поступається стовідсотково натуральним, а ціна набагато привабливіша. Доступний асортимент здатний задовольнити потреби більшості ательє, індивідуальних майстрів, невеликих майстерень. Є оптові та роздрібні пропозиції.

Композитні тканини

Великим попитом при пошитті самих різних текстильних виробів користуються композитні тканини – таки, що містять нитки декількох матеріалів. Вони відрізняються кращими властивостями оригіналів. Часто мають більш доступну ціну.

Магазин ІДЕЯ – текстильна продукція на будь-який смак

Каталог товарів, представлений в магазині IDEIA, дозволяє підібрати якісний і недорогий матеріал для пошиття текстильних виробів різного функціонального призначення:

  • костюмів і платтів;
  • постільного текстилю та білизни;
  • плащів;
  • верхнього одягу – пальто, куртки тощо;
  • рушників та халатів;
  • чохлів на меблі й безліч інших виробів.

Вибрати та замовити тканину будь-якого складу, щільності, кольору можна на фірмовому сайті ІДЕЯ. Вся продукція відрізняється високою якістю і реалізується як в роздріб, так і оптом. Придбаний товар оперативно відправляється в будь-яке місто України. Можлива доставка в інші країни.