Подушки Органік

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Вид
Наповнювач
Рівень м`якості
Вага виробу, г
Вага наповнювача, г
Номенклатурна група КОЛЕКЦІЯ
Сортувати за

Подушки-грілки – корисно і приємно для всієї родини

Сучасні виробники текстилю пропонують безліч товарів для молодих батьків і їхніх малюків. Весь цей асортимент розрахований спростити життя мамам і татам, здатний допомогти їхнім чадам в освоєнні нового і непізнаного. Подушка-грілка – якісна і недорога пропозиція від фірмового магазину ІДЕЯ. Вона цікава дітям різного віку. Вона незамінний помічник для їхніх батьків. Це й улюблена м'яка іграшка, в обіймах з якою малюк краще засинає, і елемент фізіотерапії.


Подушки грелки с семенами льна

Подушка-грілка часто виготовляється у вигляді іграшки. М'який виріб, для пошиття якого використовуються натуральні матеріали. Вона приємна на дотик і на вигляд. Міцна. Малюк може її обіймати й тягнути в рот, без ризику порвати та проковтнути наповнювач.

Подушка розрахована на нагрівання та охолодження. Вона добре тримає задану температуру. У чому їй допомагає натуральний наповнювач. В якості якого можуть використовуватися – насіння льону, рис, гречана лузга, зерна пшениці, інші види природних матеріалів, що добре тримають температуру.

Деякі моделі подушок-грілок мають спеціальну кишеньку для пахучих трав. Це робить їх незамінним аксесуаром в аромо-терапевтичних процедурах.

Види та застосування

Подушка-грілка застосовується для заспокоєння дитини. Малюк комфортно засинає, притискаючись до теплої подушечки. Вона сприяє нормалізації сну перезбудженого малюка. З привабливою м'якою іграшкою з задоволенням грають старші дітки, що сприяє розвитку моторики.

Подібні м'які вироби є актуальними не тільки для дітей, а й для дорослих. Грілкою можна зняти хворобливі відчуття та напругу з шиї, спини. Попередньо нагрівши або охолодивши, в залежності від ситуації, її можна прикладати до місця, що викликає занепокоєння.

Дитячі моделі відрізняються привабливою для малюків формою. Вони виготовляються у вигляді вигадливих іграшок. Моделі для дорослих відрізняються зручною для прикладання формою – півколо, комір. Подібне рішення дозволяє зручно розмістити грілку на шиї, коліні, попереку.

Нагрівання або охолодження подушки-грілки виконується за допомогою мікрохвильової печі або морозильної камери. При охолодженні виробу необхідно уникати його контакту з вологою. Для чого грілку поміщають в сухий пакет.Магазин IDEIA – широкий вибір, висока якість, доступні ціни

Вибрати відповідну модель текстильної продукції та купити її можна в Інтернет-магазині IDEIA. ІДЕЯ є офіційним представником української виробничої компанії «Текстиль-2000». На сайті Інтернет-ресурсу пропонується:

  • великий асортимент текстильної продукції для дому та дачі, для вагітних жінок та маленьких дітей, для подорожей тощо;
  • вигідні ціни для гуртових і роздрібних покупців;
  • професійне обслуговування, індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта;
  • оперативна доставка в будь-яке місто України за цінами поштових операторів, а в разі великих замовлень – безплатно.

Функціонал сайту максимально простий. Вибрати, оплатити, замовити доставку або запросити консультацію на ньому можна в кілька кліків.