Кокон для немовлят

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Вид
Наповнювач
Сортувати за

Кокон для сну

Підготовка до появи нового члена сім'ї починається задовго до виписки молодої мами з пологового будинку. Заздалегідь будуються плани. Облаштовується дитяча кімната. Купуються необхідні в перші місяці життя новонародженого речі – ліжечко, люлька, пеленатор тощо. Кокон для сну – важливий елемент комфорту і безпеки малюка.

Кокон для немовлят

Любов і турбота з першої миті

Дитячий позиціонер для сну – гніздечко, що зберігає крихкий сон малюка. Знімає навантаження з батьків. Гарантує безпеку нового члена сім'ї з першої миті, як він приїде з пологового будинку. Його наявність дозволяє безпечно брати малюка в батьківське ліжко. Кокон зручний при необхідності змінити дитині пелюшки. Він встановлюється в ліжечко, захищаючи немовля від зіткнення з його жорсткими стінками.

Кокон для сну забезпечить новонародженому звичне відчуття безпеки. Він багато місяців перебував в м'яких обіймах материнського животика, і неосяжність зовнішнього світу заподіює йому незручність. U-подібна м'яка подушка, виконана з приємних на дотик матеріалів, подбає про дитинку. Поверне йому відчуття захищеності та безтурботності. Інтернет-магазин IDEIA пропонує купити кокон, та інший дитячий текстиль, високої якості за доступною ціною.

Кокон-позиціонер – комплект речей, необхідних для сну новонародженого

Кокон для сну – це набір необхідних для зручності малюка і спокою батьків речей:

  • U-подібна подушка (кокон);
  • водонепроникний матрац;
  • ортопедична подушечка для малюка.

Матрац і ортопедична подушка, що входять у комплект, гарантують максимально фізіологічне, комфортне положення дитини. Вони виготовлені з безпечних, м'яких, простих в догляді (що важливо в дитячому текстилі) матеріалів.

Склад, який гарантує безпеку

Вся дитяча текстильна продукція від українського виробника, фабрики «Текстиль-2000» характеризується європейською якістю. Вона має необхідний сертифікат безпеки та має приємну для українського покупця ціну.

Якості сучасних матеріалів дозволяють створювати вироби з найкращим набором властивостей:

  • висока міцність;
  • безпека;
  • естетичність;
  • прийнятна вартість.

Верх кокона, подушечки й матраца виготовляється з приємного на дотик і на вигляд матеріалу. Він добре захищений від різних видів забруднень і може піддаватися машинному пранню. В ролі наповнювача використовується матеріал, який не вбирає вологу, запахи, стійкий до забруднення і має бактерицидні властивості.

Дитина в коконі

Магазин IDEIA – кращий дитячий текстиль в Україні

Магазин IDEIA виконує доставку замовлень по всій Україні. На його сайті можна купити аксесуари, необхідні молодій мамі з найперших днів виписки з пологового будинку.

Ідея – офіційний представник фабрики «Текстиль-2000». Пропонує великий асортимент текстильних товарів для дітей. Вся продукція магазину добре пошита, виконана з якісних матеріалів і має сертифікати якості європейського рівня. Функціонал сайту інтуїтивно зрозумілий і дозволяє самостійно вибрати та замовити товар, який сподобався. При потребі є можливість отримати кваліфіковані консультації від персоналу магазину.