Подушки для готелів

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Вид
Наповнювач
Рівень м`якості
Вага наповнювача, г
Сортувати за

Подушки для готелів з доставкою по Україні

Для постояльців готелів основними критеріями оцінки номера є умови комфорту, якість сну. Тому дуже важливо підібрати зручне постільне приладдя, зокрема подушки. Вони доступні на ринку в асортименті видів і моделей. Однак насамперед варто розібратися, які подушки для готелів вважаються придатними, і на які характеристики звернути увагу при виборі.

Подушка з антиалергенним наповнювачем біла готельна

Основні критерії та параметри

Подушки для готелів відрізняються від тих, якими ми звикли користуватися вдома. До них висуваються більш високі вимоги, обумовлені специфічними умовами експлуатації. Важливо підібрати універсальний варіант, який підійшов би будь-якій людині. При цьому потрібно ще й дотриматися балансу між практичністю, якістю і ціною. Завдання непросте, але реальне, якщо знати, за якими критеріями вибирати вироби. Основних декілька:

  • вага. Вона повинна варіюватися в межах від 550 до 1000 г. За важкими виробами складніший догляд і вони незручні в експлуатації;
  • висота. Вона повинна бути середньою. Неможливо вгадати, як звик спати постоялець, тому варто вибрати усереднений варіант. Хоча варто відзначити один нюанс: всі нові вироби досить високі, але протягом півроку вони дають усадку;
  • спосіб пошиття. За цим критерієм товари розрізняються на 2 типи: стьобані і класичні. Перші дорожчі, але вони більш стійкі до експлуатаційних навантажень, довше залишаються придатними для використання. Класичні можна впізнати по гладенькій поверхні напірника. Вони доступніші, але менш довговічні, швидше збиваються;
  • гіпоалергенність. Найважливіший фактор, який залежить від типу наповнювача, і про це поговоримо нижче;
  • практичність. Вироби повинні бути витривалими до експлуатації і заходів догляду, тому варто купувати якісні товари, які не вимагають спеціальних умов прання і добре зберігають свою форму.

Важливо: крім перерахованих характеристик, слід також звернути увагу на пошив. Однозначно він повинен бути якісним, всі шви — рівними, кути — простроченими.

Набір ковдра та подушка біла готельна

Звертаємо увагу на наповнювач

У класичних подушках всередині зазвичай знаходиться пух або перо. Однак для готелів вони не підходять. Такий наповнювач є сильним алергеном, людям з високою чутливістю до подібних подразників подушки з пухом протипоказані.

Ще один мінус пера — це не гігієнічний матеріал. Він піддається руйнуванню під впливом біологічних факторів. Такий наповнювач уражається цвіллю, гниллю, в ньому можуть завестися паразити. Крім того, пір'яні вироби дуже складні у догляді. Їх не можна прати в звичайній машинці, важко висушити. Іншими словами, за всіма параметрами вони не підходять.

В готелі придбати потрібно постіль з гіпоалергенним синтетичним наповнювачем. Ідеальний варіант — вироби з холлофайбером, штучним лебединим пухом, комфорель та іншими подібними матеріалами. До їх переваг можна віднести:

  • гігієнічність. Синтетичний наповнювач не вбирає запахи, не піддається гниттю і зараженню патогенними мікроорганізмами, кліщами, тобто відповідає всім санітарним нормам;
  • стійкість до деформації. Дані матеріали пружні, добре зберігають форму, в тому числі після прання. Їх досить просто струснути, щоб вони повернули колишній обсяг;
  • простоту у догляді. Вони легко піддаються пранню та сушінню, не вимагають якихось особливих заходів.

Окремо слід відзначити доступність. Постільне приладдя з синтетичним наповнювачем дешевше, тому в закупівлі воно більш вигідне.

Порада: подушки для готелів варто вибирати в спеціалізованих магазинах, де запропонують не тільки відповідний, але і якісний товар.

ТМ «Ідея»: купуйте з комфортом

Пошук постільного приладдя багатьом видається, як клопітка і витратна справа. Однак подушки для готелів купити в Україні можна і без зайвих турбот. ТМ «Ідея» займається виробництвом постільних речей та текстилю.

В інтернет-магазині представлені на вибір першокласні подушки для готелів, різних видів і в широкому ціновому діапазоні. Замовити їх можна в будь-який зручний час, в режимі онлайн буквально в один клік, також діє послуга доставки в ваш населений пункт, тобто не потрібно ходити по гіпермаркетам чи фабрикам. Всі справи можна вирішити за кілька хвилин.