Трикотаж

Ціна
грн
ок
Колір
Склад тканини
Матеріал
Вид
Дизайн
Призначення
Країна виробник
Сортувати за
Тканина трикотаж Стиль червоний
sale
Тканина трикотаж Стиль червоний
325.00 грн/м
227.50 грн/м
Тканина трикотаж Голді блиск рожевий
sale
Тканина трикотаж Голді блиск рожевий
Кольорів: 5
279.00 грн/м
195.30 грн/м
Тканина трикотаж Ріко теракот
Кольорів: 2
225.00 грн/м
Тканина трикотаж AT-21324 HOLLYWOOD блиск рудий
Кольорів: 3
255.00 грн/м
Показати
ще 16 товар

Трикотаж IDEIA – якісний матеріал для якісного текстилю

Клієнтам торгової мережі IDEIA доступний великий перелік текстильних товарів. Підприємство продає готові вироби та тканину для їх пошиття через торговий центр у Миколаєві, та на сайті Інтернет-магазину. Розроблений спеціалістами компанії каталог пропонує текстильну продукцію різного призначення. В наявності великий асортимент тканин від відомих у багатьох країнах виробників. Це дозволяє вибрати та придбати сировину для пошиття текстилю:

 • різного застосування – домашній, дитячий, кухонний, одяг тощо;
 • різних характеристик – різного кольору, щільності тощо;
 • різної вартості та вимог до обслуговуванню.

Виставлений на продаж каталог тканин призначений для виробників із різними виробничими потужностями. Умови покупки підійдуть, і для ательє, і для приватних майстрів. Є роздріб та опт. Куплена продукція доставляється по всій Україні.

Рулони тканини на блакитному фоні

ІДЕЯ – вибір, якість та доступність трикотажних тканин

Трикотаж актуальний при створенні багатьох видів текстильної продукції. Це недорога, практична, безпечна, красива на вигляд, приємна на дотик тканина з унікальною в'язаною структурою. За допомогою трикотажної тканини виготовляється:

 • одяг;
 • текстиль для дому;
 • спідня білизна;
 • панчохи, шкарпетки;
 • інші аксесуари.

Магазин IDEIA пропонує трикотажні тканини у великому асортименті:

 • біфлекс – використовується для пошиття облягаючого спортивного одягу та купальників;
 • фліс – м'яка, легка тканина з відмінними теплозахисними властивостями, непоганий аналог вовни;
 • віскоза – гарний, м'який матеріал, який застосовується для виробництва стильного одягу та дорогого домашнього текстилю;
 • інтерлок – тканина з подвійною лицьовою стороною, як основа виступає бавовна, відсутність вивороту дозволяє її використання при виробництві білизни та одягу для малюків;
 • модал – матеріал на основі віскози, ефектний при пошитті стильного чоловічого та жіночого одягу, елітного домашнього текстилю тощо;
 • масло – переважно синтетична тканина, відрізняється еластичністю, актуальна при створенні легкого одягу, який добре тягнеться.

Весь матеріал, що пропонує компанія, має сертифікат OEKO-TEX® STANDARD 100 та продається в будь-яких обсягах.

Трикотаж Масло

Вибір IDEIA – великий асортимент, невисокі ціни, якісне обслуговування

Сайт та магазини IDEIA пропонують широкий асортимент тканин для виробників домашнього текстилю, робочого, повсякденного чи елітного одягу. Його універсальність дозволяє купити матеріал, необхідний для роботи швейних майстерень, ательє, приватних майстрів з пошиття одягу тощо. Значну частину асортименту складають трикотажні тканини – приємні на вигляд та на дотик, за прийнятною ціною.

Асортимент компанії доступний у магазинах Києва та Миколаєва. Персонал торгових центрів продемонструє різноманітність пропозицій, допоможе визначитись із вибором, надасть посильну консультативну допомогу.

Інтернет-ресурс відрізняється простим та зручним функціоналом. Він зручний для самостійного пошуку, вибору та покупки. За потреби доступні професійні консультації персоналу. Куплена на сайті продукція оперативно доставляється за вказаною адресою.

Купівля тканин у магазині IDEIA – простий шлях до створення красивого, практичного, надійного та недорогого текстилю.