Герб та прапор

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Додаткові характеристики
Метод кріплення
Сортувати за
Показати
ще 16 товар

Герб та прапор – універсальні шеврони для захисників України.

Шеврон – виріб, актуальний і для військового, і для волонтера, і для медика, і журналіста. Його наявність дозволяє швидко впізнати своїх, візуально визначити вид і рід діяльності, миттєво зорієнтуватися в ситуаціях різної складності. IDEIA пропонує широкий вибір шевронів, різного змісту, естетичного наповнення, призначення. Пропонується великий асортимент вже розроблених шевронів. Є можливість виконання шевронів на замовлення

Національна символіка – або «Добрий день, ми з України»

Основні пропозиції для шевронів, які мають на меті підтвердити приналежність до українського світу – герб і прапор. Українська символіка дозволяє розробити різноманітні асортименти шевронів даного типу. Вони можуть бути:

  • різного кольору;
  • різної форми;
  • з різними меседжами тощо.

Всі пропоновані компанією шеврони мають один принцип кріплення – липучка. А значить, вони дуже прості у застосуванні та при необхідності у заміні. При потребі ви можете обрати свій варіант кріплення. Про це треба повідомити в коментарі до замовлення.

Колір

IDEIA пропонує великий вибір шевронів, стилізованих під національну символіку – герб та прапор. Класичний синьо-жовтий фон може обіграватися у багатьох варіаціях. Це може бути:

  • однотонне рішення – непомітні зелені, сірі, монохромні відтінки;
  • гра на контрасті – яскравий чорний та яскравий білий, будь-який темний відтінок та яскраво-жовтий тощо;
  • активно використовується пікселізація, прийнята у лавах Збройних Сил України;
  • ну і класичні кольори української національної символіки – синьо-жовтий та червоно-чорний (УПА).

Попри безліч варіантів, кожне рішення безпомилково дає зрозуміти приналежність до українського світу.

Форма

ІДЕЯ, офіційний бренд фабрики «Текстиль-2000», пропонує шеврони із національною символікою різної форми. Це можуть бути:

  • класичний прапор;
  • стилізовані серця;
  • загострені до низу щити тощо.

Шеврон будь-якої форми, запропонований фахівцями IDEIA, дозволяє безпомилково визначити людину, яка своєю працею наближає перемогу України.

Меседжі

Шеврони цієї групи, крім національної символіки, можуть містити меседжі, висловлювати думку, яку хоче донести до оточення людина, що їх носить. Любов до України, віра у перемогу, відвага та гордість за свою країну – деякі з посилань, що може висказувати шеврон.

Купівля готових виробів та замовлення за індивідуальним проєктом

Ательє ІДЕЯ пропонує кілька варіантів придбання шевронів із національною символікою. Звернувшись до фахівців IDEIA, можна придбати готові, вишиті шеврони або замовити їх виготовлення за запропонованими ескізами.

Дизайнери фірми допоможуть з розробкою ескізу, що максимально відповідає вашим потребам. Можливе виконання замовлень за вашим ескізом у векторному форматі. Готова продукція відправляється до будь-якого міста на підконтрольній Україні території. Вартість пересилання визначається поштовим оператором – Нова пошта. За великих замовлень можливе відправлення коштом фірми.