Шеврони для кінологів, службових собак

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Сортувати за

Шеврони кінологів в асортименті IDEIA. Висока якість та велика різноманітність

Спеціально навчені собаки активно використовуються в різних сферах сучасного життя. Службові собаки беруть участь у рятувальних операціях. Вони допомагають у розшуку небезпечних або заборонених предметів. Кінологічні підрозділи поліції забезпечують охорону правопорядку. Дресировані собаки виконують роль друга та помічника для людей з особливими потребами.

Робота кінологів потребує найвищого рівня підготовки спеціалістів та адекватної поведінки оточуючих людей. Вкрай важливо швидко і чітко ідентифікувати представників кінологічних служб та їх помічників. Важливо візуально відрізняти домашніх улюбленців від дресированих собак, без яких деякі люди не можуть обходитися.

З цими завданнями покликані справлятися шеврони кінологів.

Вибір та якість шевронів кінологів в асортименті IDEIA

Компанія IDEIA пропонує великий вибір патчів, потрібних у сучасному світі. Нашивки, призначені для кінологічних служб, складають помітну частину фірмового асортименту.

У каталозі компанії представлені різноманітні види шевронів кінологів. Вони відрізняються формою, кольором, вишивкою тощо. Вся фірмова продукція відшивається на сучасному обладнанні із надійних, безпечних та естетичних матеріалів.

IDEIA пропонує:

  • шеврони різних форм – круглі, овальні, прямокутні, фігурні;
  • широкий спектр колірних рішень;
  • якісну та різноманітну вишивку, з урахуванням специфіки служби.

Компанія приділяє особливу увагу якості роботи та матеріалів. При пошитті патчів для кінологів використовуються надійні та зносостійкі матеріали. І тканина, і нитки, і кріплення, витримують складні умови експлуатації, часті прання та механічні впливи;

IDEIA приділяє особливу увагу точній та акуратній вишивці. Завдяки чому нашивки зберігають свій первісний вигляд навіть після довгого часу використання та багаторазового прання.

Типи кріплень, що використовуються компанією, розраховані забезпечити зручне розміщення нашивок на одязі кінолога та спорядженні собаки.

Готові вироби для кінологічних служб та їх пошиття на замовлення

Нашивки IDEIA призначені для швидкої та чіткої ідентифікації кінологів та їх собак. Вони допомагають підтримувати порядок та організацію на робочому місці. Компанія пропонує наступні готові нашивки для кінологів:

  • ідентифікаційні патчі;
  • шеврони з емблемами та логотипами;
  • функціональні нашивки.

Готові шеврони надають професійного вигляду кінологів та службових собак. Наголошують на їх приналежності до певної служби.

Ідентифікаційні шеврони

Ідентифікаційні патчі дозволяють оперативно визначити приналежність фахівця та собаки до кінологічної служби. Ці нашивки необхідні для забезпечення порядку та безпеки під час роботи.

Емблеми та логотипи

Нашивки з емблемами та логотипами дозволяють візуально визначити належність до певної організації. Ці патчі надають одягу людини та спорядженню собаки професійного вигляду та створюють командний стиль.

Функціональні шеврони

Функціональні шеврони містять додаткові елементи. Це можуть бути світловідбивні вставки, які підвищують видимість у темний час доби. Це можуть бути спеціальні кріплення для додаткових аксесуарів.

IDEIA також пропонуємо послуги пошиття шевронів на замовлення. Широкий вибір високоякісних матеріалів та сучасних технологій вишивки дозволяють створити унікальні нашивки. Висококваліфіковані спеціалісти допоможуть із розробкою унікального візуалу. Допоможуть втілити ваше оригінальне бачення майбутнього патчу у матеріалі.

IDEIA пропонує професійні послуги та якісну продукцію, яка буде відповідати найвищим вимогам. Вибираючи IDEIA, ви отримуєте надійного партнера, який розуміє важливість вашої місії та допомагає вам у її виконанні.

Шеврони кінологів у IDEIA. Великий вибір, українська якість, розумна ціна, комфортні умови

Каталоги IDEIA пропонують широкий вибір шевронів для кінологічних служб. В асортименті шеврони на будь-який смак та потреби.

При пошитті патчів використовуються найкращі матеріали та найсучасніші технології. Завдяки чому шеврони IDEIA витримують інтенсивну експлуатацію та часті прання. Вони зберігають свій первісний вигляд після тривалого використання у складних умовах.

Підприємство пропонує приємно доступні ціни. Випускає якісні шеврони, які розраховані на широке коло клієнтів.

Оформити замовлення в IDEIA просто та зручно. Функціонал вебсайту інтуїтивно зрозумілий. Консультанти ввічливі та допоможуть з будь-яким питанням щодо вибору та замовлення. Компанія пропонує зручні способи оплати та доставки.

Вибираючи шеврони в IDEIA, ви вибираєте українську якість, великий вибір, доступні ціни та комфортні умови. Компанія пропонує найкращі рішення та гарантує високий рівень сервісу та оперативну доставку.