Подушка для сну

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Вид
Наповнювач
Рівень м`якості
Габарити для пошти
Вага наповнювача, г
Номенклатурна група КОЛЕКЦІЯ
Сортувати за
Подушка NORDIC COMFORT ТМ IDEIA 70х70 см біла
sale
Подушка NORDIC COMFORT ТМ IDEIA 70х70 см біла
425.00 грн
382.50 грн
Подушка для сну та відпочинку CUBE TM IDEIA 40x135 cм беж
sale
Подушка для сну та відпочинку CUBE TM IDEIA 40x135 cм беж
Кольорів: 2
435.00 грн
391.50 грн
Подушка Comfort Standart TM IDEIA 50х70 см квіти
sale
Подушка Comfort Standart TM IDEIA 50х70 см квіти
290.00 грн
261.00 грн
Подушка NORDIC COMFORT ТМ IDEIA 50х70 см
sale
Подушка NORDIC COMFORT ТМ IDEIA 50х70 см
290.00 грн
261.00 грн
Подушка NORDIC COMFORT+ ТМ IDEIA 50х70 см з блискавкою біла
sale
Подушка NORDIC COMFORT+ ТМ IDEIA 50х70 см з блискавкою біла
Розмірів: 3
310.00 грн
279.00 грн
Показати
ще 16 товар

Подушка для сну

Українська виробнича компанія «Текстиль-2000» пропонує клієнтам великий вибір товарів для сну. У нього входять подушки, ковдри, комплекти спальної білизни, різних розмірів та з різних матеріалів. Різноманітність вибору, запропонована підприємством, дозволяє облаштувати спальну кімнату під індивідуальні потреби та побажання. Здатне забезпечити нічний комфорт найвимогливішому покупцеві.

Подушка антиалергійна

Види подушок для сну

Наявний асортимент подушок дозволяє підібрати виріб різноманітних розмірів і м’якості. Виготовляються подушки різних розмірів. До найпопулярніших відносяться:

  • стандартна – 40х60;
  • поліпшена – 50х70;
  • велика – 60х60 і 70х70.

Також подушки розрізняються за матеріалом чохла і типу наповнювача:

  • натуральний чохол – бавовна, льон;
  • штучний чохол – мікрофібра, поєднання штучних і натуральних ниток;
  • натуральний наповнювач – пух, перо, шерсть, лушпиння гречки;
  • штучний наповнювач – силікон, поліефір, віскоеластік, мікроволокно.

Відповідно до конструктивних особливостей, можна купити класичну, анатомічну, ортопедичну подушку.

Класична модель

Класична подушка має прямокутну або квадратну форму. Виготовляється з натуральних або синтетичних тканин і наповнювачів. Відрізняється за розміром та м’якістю. Інтернет-магазин IDEIA пропонує великий вибір класичних подушок для сну, в тому числі багатокамерних. Пропонує товари з різних матеріалів, різних розмірів і ціни. Різного рівня комфортності.

Двох і трикамерні подушки

Класичні моделі бувають однокамерними, двокамерними та трикамерними. Виготовлення подушки з кількома відділами, заповненими наповнювачем різної щільності, дозволяє розширити його адаптивність під побажання власника.Подушка з алоє

Анатомічна

Замовлення подібної моделі допоможе позбутися від дискомфорту в хребті. Вона підлаштовується під положення тіла людини. Що дозволяє забути про оніміння м'язів шиї після довгого сну. Позбавляє від багатьох інших неприємних відчуттів, що викликаються довгим перебуванням в одній позі. Інтернет-магазин ІДЕЯ, офіційний представник українського виробничого підприємства, пропонує великий вибір анатомічних моделей подушки.

Ортопедична

Ортопедична подушка відрізняється спеціальним фіксуючим конструктивним рішенням. Вона характеризується високою жорсткістю і підтримує в фізіологічному положенні голову, шию, верхню частину спини. Рекомендується людям з проблемами зі здоров'ям. Фабрика «Текстиль-2000» пропонує великий вибір якісної та недорогої продукції ортопедичного призначення.

IDEIA – європейська якість за українською ціною

Від вибору хорошої подушки для сну залежить повноцінний нічний відпочинок. Магазин ІДЕЯ пропонує великий вибір подушок – різної ціни, з різних матеріалів, для дорослих і дітей. Всі товари, виставлені на сайті компанії, мають європейський сертифікат якості. Інтуїтивно зрозуміле облаштування каталогу допомагає самостійно вибрати потрібний товар і замовити його доставку в будь-яку точку України. Широкий вибір, висока якість товарів і послуг, недорога вартість – причина звертатися до IDEIA.