Шеврони мотиватори

Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Сортувати за
Показати
ще 16 товар

Шеврони-мотиватори. Нехай ворог лякається, а друг надихається

Військові дії, які веде український народ за свою свободу, породили безліч символів. Крилаті висловлювання, меми, пісні, легендарні особистості – все, що лякає ворога і підтримує бойовий дух друга. Миколаївське ательє IDEIA зображає ряд цих мотиваторів у тканині. Розробило та випустило шеврони-мотиватори з найвідомішими інформаційними складовими українського опору.

Український дух, зображений у тканині

Вибір шевронів, пропонований ательє IDEIA, дозволяє максимально точно показати своє ставлення до війни та ворога. Він включає:

  • шеврони, які пояснюють, куди саме варто прямувати російському військовому кораблю;
  • знакове вітання «Доброго вечора, ми з України»;
  • бандерівське смузі, що так полюбилося українцям;
  • зображення хижих звірів та птахів, які захищають свою територію та зневажають ворога;
  • відомі з давніх-давен девізи та гасла, які порушують питання честі, батьківщини та відваги;
  • та багато іншого.

Асортимент шевронів представлений у широкій палітрі кольорів. Кожен елемент ретельно вишитий. Кожен виріб забезпечує потрібний візуальний ефект.

Великий вибір, висока якість

Ательє ІДЕЯ з перших днів війни випускає шеврони у широкому асортименті. Вони призначені для наших захисників із ЗСУ, для воїнів-добровольців, для представників територіальної оборони. Напрацьовано великий асортимент шевронів для волонтерів, преси. Є багатий вибір виробів мотивуючого змісту.

Всі шеврони пошиті із якісних матеріалів. Вони надійні, прості у використанні. Як спосіб кріплення використовується липучка. Є шеврони на тканинній основі з вишитими написами та символами. Є повністю вишиті – своєрідний витвір мистецтва на грудях чи плечі.

Шеврони-мотиватори від IDEIA – купити готове чи замовити своє

IDEIA пропонує величезний вибір готових виробів. Надає можливість замовити виготовлення шевронів за оригінальними малюнками. Працівники ательє нададуть усіляку допомогу у створенні ескізу, якій максимально відповідає вашому погляду на речі.

Ательє створило умови, комфортні для замовлення та купівлі шевронів-мотиваторів. Весь процес узгодження ескізів, замовлення та оплати, отримання готових виробів, може здійснюватися дистанційно. Працівники ательє нададуть необхідну консультативну допомогу. Готову продукцію буде доставлено Новою Поштою до будь-якого міста на підконтрольній Україні території.