Тюль

Штори IDEIA – краса та комфорт у кожен будинок

Класичні портьєри та тюлі, ролетні чи розсувні, японські, римські чи французькі, штори прикрашають приміщення. Вони захищають від зайвого світла та небажаної уваги. Виступають як додаткова перешкода на шляху холоду або спеки. Використовуються для наголошення на функціональному призначенні або зонуванні приміщень. Виготовляються з натуральних тканин, деревних волокон, синтетичних та композитних матеріалів. Великий вибір шторних матеріалів та готових виробів різних видів максимально розширює сферу застосування штор у сучасному світі.

Штори від ІДЕЯ. Матеріали та композиції. Все на благо клієнта

Магазин IDEIA пропонує матеріали для пошиття та монтажу штор різного виду, типу, дизайну, складності конструкції та монтажу. Колекція пропонованих матеріалів доступна онлайн.

Каталог текстильної продукції, призначеної для пошиття штор зручно представлений на сайті. Необхідні для декорування вікон матеріали пропонується зручними партіями – метрами, штучно тощо.

Продукція реалізується в роздріб та гуртом, за доступними, недорогими цінами. Є великий асортимент готових виробів. Що дозволяє вибрати та купити товар, що максимально відповідає вимогам, бажанням та можливостям.

Шторні матеріали

Магазин ІДЕЯ пропонує широкий вибір шторних матеріалів за доступними цінами:

  • портьєрні та тюльові тканини – різних кольорів, однотонні та з декоративними візерунками, різної щільності тощо;
  • декоративні аксесуари – тасьму, ламбрекени, тримачі тощо.

Каталог магазину містить широкий перелік товарів відмінної якості та доступної вартості. Вся продукція реалізується оптом та в роздріб. При замовленні в оптових обсягах пропонуються вигідні ціни.

Готові рішення

Завітавши до торгового центру або сайту, можна замовити не тільки шторні матеріали, а й пошиття шторних проєктів. Ви отримуєте повноцінний пакет послуг. Проєкт під ключ. Від створення ескізу, підбору тканини та аксесуарів, пошиття до монтажу (за домовленістю). Все знаходиться поруч, в одному місці, що дозволяє не витрачати зайвий час на пошуки. Дизайнери ІДЕЯ, запропонують ідеальні рішення, такі, що відповідають особливостям інтер'єру. Якісні, недорогі проєкти, вишукані, стильні, помпезні. В ІДЕЯ готові виконати роботи різної складності та обсягу.

При замовленні готових конструкцій різної складності, на місце виїжджає фахівець (послуга доступна за попередньою домовленістю). Він проводить виміри, погоджує проєкт, матеріали та ціну, визначає терміни тощо.

Текстильна продукція IDEIA – відмінна якість, низькі ціни, широкий асортимент

ТМ ІДЕЯ – відомий в Україні бренд. Під цією торговою маркою українському споживачеві пропонуються якісні та недорогі текстильні товари різного функціонального призначення:

  • домашній, спальний, готельний, кухонний текстиль тощо;
  • продукція для дітей та вагітних;
  • тканини всіх видів та типів;
  • шторні колекції.

Продукція, що пропонується у фірмових магазинах IDEIA, як правило українського виробництва. Українська текстильна фабрика «Текстиль-2000» реалізує текстиль через спеціалізовані магазини та в Інтернеті. Доставка здійснюється у всі міста України, за цінами популярних поштових операторів.

Штори – важливий напрямок роботи компанії. Їхнім пошиттям та установкою займаються фахівці високого рівня, з відмінним художнім смаком. Монтаж готових виробів можна замовити у Миколаєві, Одесі, Херсоні. У Києві та інших містах за домовленістю.

Довіртеся фахівцям фірми. Довіряти професіоналам – це чудова ІДЕЯ!