Наматрацники

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Колекція
Склад тканини
Матеріал
Вид
Наповнювач
Метод кріплення
Номенклатурна група КОЛЕКЦІЯ
Сортувати за
Наматрацник стьобаний з бортом щіл 250 ТМ IDEIA 80х190х25 см
sale

Наматрацники

Ніжна постільна білизна, індивідуально підібрана подушка, м'яка та тепла ковдра, якісний ортопедичний матрац – бажані атрибути комфортного відпочинку. Намагатися, щоб дорогі якісні речі прослужили якомога довше – природно. І якщо простирадло чи ковдру складно захистити від усіляких побутових випадковостей, то про покупку чохла на матрац варто подумати заздалегідь.

Наматрацник Аква-стоп

Захисні чохли на сторожі комфорту

Наматрацник – захисний чохол, який має деякі додаткові функції. Його основне призначення – максимально продовжити термін експлуатації матраца. Він захищає матрац від впливів, здатних погіршити його функціональні або естетичні властивості. Чохол простий у застосуванні та обслуговуванні. Здатний захистити від пилу, бруду, вологи, невеликих механічних ушкоджень.

Наматрацники бувають класичними та ортопедичними. За рівнем захисту виділяються водонепроникні та антибактеріальні. В окремому ряду знаходяться наматрацники до дитячих матраців.

За своїм складом, захисні чохли на матрац бувають:

  • натуральні;
  • синтетичні;
  • комбіновані.

За принципом кріплення:

  • ґудзикові;
  • із застібкою-блискавкою;
  • з еластичними лямками;
  • на гумках
  • з бортом по периметру.

Інтернет-магазин Ідея пропонує великий асортимент якісної й недорогої текстильної продукції. На його сайті знаходяться класичні захисні чохли. Є великий вибір водонепроникних і антибактеріальних моделей. Можна купити наматрацники різних розмірів – від дитячих до дорослих двоспальних матраців.

Наматрацник з бортом

Популярні рішення

Наматрацник – не просто функціональне рішення. Він виготовляється з якісних, надійних і естетичних матеріалів. Забезпечить захист дорогого матраца від забруднення, намокання, механічного пошкодження. Виступає як додаткове простирадло – яке добре закріплено й не збиватися в грудку.

Наматрацник легко одягається і знімається. Його можна піддавати машинному пранню. Залежно від обраної моделі, має антибактеріальні властивості та захищає матрац від намокання. Популярні моделі оснащуються кріпленнями у вигляді бортиків або еластичних лямок. Також часте рішення – захисний чохол з блискавкою.

Антибактеріальні наматрацники та чохли аква-стоп

Антибактеріальний чохол виготовляється з матеріалів, які не здатні бути середовищем для утворення і розвитку шкідливої мікрофлори. Подібні моделі часто купуються медичними, дошкільними, готельними та їм подібними закладами.

Користуються популярністю водонепроникні чохли, виконані на основі мембранних матеріалів. Вони запобігають намоканню матраца. Дозволяють уникнути погіршення його візуальних і функціональних властивостей. Також підходять для використання в готелях, геріатричних та рекреаційних закладах, лікарнях, дитячих садках.

Наматрацник 4 еластичні стрічкі

ІДЕЯ – широкий асортимент від українського виробника

IDEIA – офіційний магазин українського виробничого підприємства – «Текстиль 2000». На сайті магазина зібрана велика колекція домашнього текстилю, в тому числі наматрацників. Продукція, пропонована магазином, сертифікована. Доставляється в будь-яку точку України за ціною перевізника. При великих замовленнях підприємство пропонує знижки та бере на себе витрати на доставку.

IDEIA – це європейська якість товарів і послуг за українську ціну.

Залишилися питання – телефонуйте до нашого магазину, ми працюємо без вихідних.