Подушки для годування та вагітних

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Склад тканини
Матеріал
Вид
Наповнювач
Рівень м`якості
Метод кріплення
Вага виробу, г
Вага наповнювача, г
Сортувати за
Наволочка Econom TM PAPAELLA 30х170 см горошок бірюза
Кольорів: 3
Немає в наявності
Показати
ще 1 товар

Подушка для годування та вагітних

Асортимент текстильної продукції виробничої компанії «Текстиль-2000» розрахований на велику сферу застосування. Він здатний забезпечити комфортні умови останніх місяців вагітності. Турбується про зручність і спокій молодої мами. Гарантує затишок і безпеку новонародженій дитині. Подушка-кокон, для вагітних та годування малюка – якісна і недорога розробка фірми, пропонована українським мамам.

Подушка для годування м'ятна з зірками

Відмінна якість – широкі можливості

Подушки для вагітних та годування – це м'яка U-подібна конструкція. Вона незамінна на останніх місяцях вагітності. Є цінним помічником з перших днів життя новонародженого. Використовується для зняття фізіологічного дискомфорту у жінок при надії:

  • в ній можна зручно розташуватися, підклавши під спину, поперек, шию;
  • добре підходить для зняття напруги з втомлених ніг – треба лише зручно влаштуватися та покласти ноги на подушку;
  • її можна використовувати як обіймашку – обхопити руками та ногами, влаштувавшись збоку, підклавши під живіт.

U-подібні кокони відмінно допомагають в перші місяці догляду за дітьми. Їх використовують при годуванні груддю та з пляшечки. Форма подушки зручна і безпечна для розміщення дитини в коконі. Вона дозволяє покласти немовля на батьківське ліжко.

Подушку з легкістю може використовувати як мама, так і тато, для годування пляшкою. У міру зростання малюка кокон стає його першим ігровим майданчиком. Подушечка підтримає спинку при перших спробах сісти. Захистить від неприємних зіткнень із зовнішнім світом. Кілька м'яких конструкцій, об'єднаних разом, сформують цілу арену для безпечних переміщень маленького мандрівника.

Подушка виконана з якісних, безпечних для дитячого здоров'я матеріалів. Відрізняється прийнятною ціною. Зручна для застосування без сторонньої допомоги. Проста в обслуговуванні. Вибрати відповідну модель і замовити її доставку можна на сайті офіційного представника компанії «Текстиль-2000» – Інтернет магазину ІДЕЯ.

Корисна під час вагітності, практична після пологів

подушка для вагітних

Довга U-подібна м'яка конструкція подушки дозволяє знайти безліч способів її застосування для зняття втоми та напруги. Вона має ортопедичний ефект. Допомагає прийняти зручне, фізіологічно природне для розслаблення положення. З народженням дитини не втрачає своєї актуальності.

Наявність подушки-кокона спрощує процес годування. В її обіймах комфортно розташуватися матусі з немовлям. Вона добре підходить як для грудного, так і для альтернативного вигодовування дитини. U-подібна форма дозволяє мамі залишити малюка в гніздечку та ненадовго відволіктися на власні потреби.

подушка для годування с зірками

Магазин IDEIA надає можливість купити U-подібні подушки різних розмірів, забарвлень, ціни. Є окремі невеликі моделі – ідеальні для малюків до року. Використовуються як позиціонер, що спрощує процес зміни підгузка, переодягання тощо. Можуть міститися в дитяче ліжечко. Тим самим, захищаючи малюка під час сну від можливості вдаритися об жорсткі бортики.

Немовля на подушці

IDEIA – кращі умови вибору і покупки в Україні

Магазин ІДЕЯ офіційно представляє виробниче підприємство «Текстиль-2000». Пропонує широкий вибір товарів для вагітних та годування, доступні ціни, оперативну доставку замовлення. При наявності будь-яких питань, пов'язаних з вибором, замовленням, оплатою – консультанти фірми нададуть кваліфіковану та оперативну допомогу.

Нехай ніщо вам не заважає насолоджуватися щасливими моментами життя! Живіть комфортно!