ПОГОВОРИМО ПРО ПОЗИ – ПОДУШКА ДЛЯ ГОДУВАННЯ

ЗНАННЯ – СИЛА

Годування груддю це процес, що потребує налагодження. Налаштовуватись на те, що ви будете годувати саме так варто ще під час вагітності. Багато консультантів з грудного вигодовування навіть проводять подібні курси. А от практичні навички здобуваються вже в процесі, після народження дитини. Добре, якщо поруч буде людина, яка порадить і допоможе. Але варто і самій готуватись, аби мати змогу решті «радників» з пляшками, дурниками та сумішами конструктивно, але ввічливо та впевнено пояснити, що по-їхньому не буде.

НАВІЩО ПОТРІБНА ПОДУШКА ДЛЯ ГОДУВАННЯ

Відповідь на це питання – дуже проста. Це комфорт. Комфорт молодої матусі. Комфорт та безпека немовлятка. Так, дійсно можна обходитись і без неї. АЛЕ – з нею зручніше. Хіба це не аргумент? Щойно жінка і немовля пройшли складний фізіологічний процес – пологи. Жінці може бути ще не зручно сидіти, на неї навалилось відповідальності, треба навчитись розуміти дитинча, це все потребує зусиль, терпіння, сил. І варто зробити так, аби час годування не був мукою, а став задоволенням та відпочинком. Часом на вас двох.

ЯК КОРИСТУВАТИСЬ ПОДУШКОЮ ДЛЯ ГОДУВАННЯ

Дівчатка, ваша задача з подушкою знайти СВОЮ позу. Не бійтеся експериментувати та шукати те, що буде для вас найкомфортнішим. Це перша порада від Papaella.

Поза сидячи – допоможе налагодити грудне вигодовування. Якщо ви початківець – вона для вас. Для вас на першому етапі важливо, аби малюк навчився правильно захоплювати груди. Правильне захоплення запобігає утворенню тріщин на сосках, забезпечує ефективне смоктання та гарний набір ваги малюком. Тож, один кінець подушки під поперек матусі. На найвищій точці подушки, посередині – опора вашій руці. На згин ліктя – голівка малюка. Тільце дитини може бути на подушці, але повернуте животиком до вашого, тісний контакт. Ваші ноги теж мають опору. Ви сидите королевою, спираючись на опору дивану/крісла та на подушку. НЕ нахиляєтесь вперед. Ви розслаблена, не напружена. Малюку теж комфортно.

Коли ваша дитинка вже навчилась робити правильне захоплення, можна пробувати інші пози. Скрутіть ноги по-турецьки в положенні сидячі. Подушка в такому ж положенні і у вас вийде затишне тепле гніздечко.

Спробуйте позу лежачи. Ідеально для нічних годувань. В такій позі використовуйте один край подушки собі під голову, інший між ніг, як було під час вагітності. Малюк на бочку, знову тісний контакт животик до животика. А подушка огортає спинку малечу, пригортаючи її до вас.

Крутіть подушку, як вважаєте необхідним, аби було комфортно вам і вашій дитині. Будь-яка поза, що забезпечує його – буде правильною. Насолоджуйтесь грудним вигодовуванням, це дуже мило.

Якими бувають подушка для годування можна почитати ТУТ.