Звучання перкалю - або чому він шарудить

Перкаль - щільна, міцна, приємна на дотик і тонка бавовняна тканина. Завдяки своїм візуальним і експлуатаційними якостями дуже популярний матеріал при пошитті постільної білизни та домашнього текстилю. А вироби з перкалю відносяться до елітних.

Історія перкалю

Перші достовірні дані про використання перкалю припадають на другу половину XVIII століття. Просочену лляною олією бавовняну тканину стали використовувати для виготовлення вітрил.

З кінця XIX століття і до середини XX перкаль активно використовується в авіації.

Сьогодні перкаль використовується у вітрильному і парашутному спорті, але найбільшої популярності він заслужив в легкій промисловості. Виробництво високоякісного домашнього текстилю, постільної білизни та елементів одягу - заслужено славлять цей міцний, приємний на вигляд і на дотик, натуральний матеріал.

Секрет перкалю – шурхіт міцності та довговічності

Легке шелестіння, яке видається тканиною, таке затишне та солодке – результат взаємодії ниток, просочених спеціальним складом, що склює їх між собою. Нитки перкалю не перекручені, а рівномірно розташовані паралельно одна одній. Це забезпечує тканини тонкість, м'якість, естетичність, гладкість. Гарантує виробам, пошитим з перкалю, багаторічну службу.

Обробка тканини спеціальними розчинами дозволяє домогтися максимальної щільності при мінімальній товщині полотна. Використана для пошиття ковдр і подушок, така тканина не пропускає крізь себе мікроволокно або пух. Вона менше схильна до всіляких забруднень і має антиалергійні якості.

Перкаль добре зберігає тепло. Він зручний в експлуатації, приємний на дотик і на вигляд. І дуже важливо – розрахований на велику кількість прань.

Перкаль – елітна натуральна тканина

Шурхіт перкалю – ознака високої якості сучасного домашнього текстилю. Вироби з перкалю міцні, довговічні, прості в догляді, приємні на вигляд, ніжні на дотик, корисні для здоров'я, прості у догляді. Купивши їх, ви отримаєте масу задоволення, зануритесь в солодкий та якісний сон.

За якісним сном – в IDEIA!

Про те, чому популярна мікрофібра можна почитати ТУТ.