Чому ми міряємо ковдру

Купівля нової ковдри – відповідальна справа. Це не просто придбання нового текстильного аксесуара до спальні. Це не вибір тканини та наповнювача. Не вибір кольорів і візерунків. Це прагнення комфорту.

Ми шукаємо не просто речі. Ми шукаємо ідеальне поєднання тепла, м'якості та стилю. Шукаємо нових відчуттів, комфорту та естетики. Купівля нової ковдри, як і будь-яка інша покупка, це прагнення досягти гармонії та задоволення.

Широкий асортимент ковдр. Все для комфорту та естетики вашої спальні

Сучасний ринок надає велику різноманітність варіантів. Різні матеріали, дизайнерські рішення, розміри. Широкий вибір, що дозволяє задовольнити потреби найвибагливішого клієнта.

Стандарти теплоємності дозволяють вибирати між легкими ковдрами для теплих сезонів і щільнішими для холодних ночей. Різноманітність розмірів забезпечує можливість підібрати ковдру, що відповідає розмірам ліжка та побажанням.

Стандарти та способи їх досягнення

Стандартні розміри можуть відрізнятися залежно від країни та регіону, але вони зазвичай такі:

 • дитяча ковдра;
 • полуторна ковдра;
 • двоспальна ковдра;
 • ковдру євро-розміру.

Усі процеси – нарізка, пошиття, заповнення – автоматизовані. Участь людини при масовому виробництві ковдр зведена до логічного мінімуму.

Процеси автоматизації нарізки та крою дозволяють виробникам точно дотримуватись стандартів. Ретельний контроль гарантує, що кожна ковдра відповідає заявленим розмірам. Але...

Ми починаємо перемірювати ковдру

Нерідко ми стикаємося із ситуацією, коли обрана ковдра здається нам маленькою. Ну от немає тут заявлених розмірів, і все…

Це змушує нас брати в руки рулетку та робити виміри. Ковдру… Виріб, що має об'єм. Який можна зім'яти або натягнути. Часто, в якості вимірювальний інструмент використовуючи те, що є під рукою.

І, зрозуміло, приходимо до висновку – нас обдурили.

Сам факт, що ми беремося за виміри, безумовно, свідчить про наявність проблеми. Але, швидше за все, вона не пов'язана з розмірами.

Поширені помилки під час вибору ковдри

Найчастіше, якщо ви вимірюєте ковдру, ви нею незадоволені. Як правило, люди купують не тканину, наповнювач, і не розміри. Люди купують комфорт. Раз на думку спала ідея з'ясувати, що з цією ковдрою не так, з нею справді, щось не так. Які можуть бути варіанти?

Можливо, ви вибрали не ту модель:

 • Можливо, вибрано не той стандартний розмір.
 • Можлива куплена ковдра не тієї теплоємності.
 • Може вам не подобається тканина.
 • Може ковдра занадто важка або легка.

Існує багато відповідей на це питання. І їх можна знайти – якщо шукати у правильному напрямку. Якщо не брати до рук рулетку…

Імовірність браку є, але вона мала

Ковдри не шиються вручну. Вони відповідають заявленим розмірам. Як правило...

Звичайно є можливість браку. Все ж таки ми живемо не в ідеальному світі. Але ця можливість досить низька:

 • Хтось повинен неправильно настроїти обладнання на етапі нарізування тканини.
 • Хтось має підлаштувати обладнання під нові розміри на етапі пошиття.
 • Хтось повинен підлаштувати обладнання під нові розміри на етапі наповнення ковдр із нестандартними розмірами.
 • Хтось повинен заплющити очі на все це на етапі контролю якості.

Це вже скоріше змова, а не виробнича помилка.

Кожен гідний кращого – теплої, м'якої та красивої ковдри, у тому числі

Коли ми вирішуємо замінити стару ковдру новою, ми прагнемо створити ідеальні умови для комфортного сну. Саме тому так важливо ретельно вибирати оптимальну модель, уникаючи помилок, які можуть негативно вплинути на якість відпочинку. Треба вибирати:

 • Якісні матеріали.
 • Необхідні розміри.
 • Відповідну сезонність.
 • Ну, і звичайно, гармонійний дизайн.

Враховуючи ці параметри, ви купите ковдру, яку вам ніколи не захочеться переміряти.

І не варто заощаджувати…

Намагаючись заощадити, ви ризикуєте зіткнутися з тим, що ковдра не забезпечуватиме повноцінного затишку. Куплена річ вам не подобатиметься. Вона не вписуватиметься в інтер'єр спальної кімнати. Вона не буде повноцінно виконувати свою роль

Вибираючи ковдру, приділіть більше уваги розмірам та стандартам теплоємності. Не вигадуйте, що полуторна ковдра цілком підійде для двоспального ліжка. Не купуйте демісезонну модель, вважаючи, що зима в даному регіоні не така вже й холодна. Якісна ковдра, що відповідає розміру та теплоємності, це інвестиція у ваш здоровий сон. Вона забезпечить комфорт упродовж багатьох років. Ви будете нею насолоджуватися, та радіти тому, що не помилилися з вибором.