Кокон для немовлят

Сортувати за

Кокон для сну

Підготовка до появи нового члена сім'ї починається задовго до виписки молодої мами з пологового будинку. Заздалегідь будуються плани. Облаштовується дитяча кімната. Купуються необхідні в перші місяці життя новонародженого речі – ліжечко, люлька, пеленатор тощо. Кокон для сну – важливий елемент комфорту і безпеки малюка.

Кокон для немовлят

Любов і турбота з першої миті

Дитячий позиціонер для сну – гніздечко, що зберігає крихкий сон малюка. Знімає навантаження з батьків. Гарантує безпеку нового члена сім'ї з першої миті, як він приїде з пологового будинку. Його наявність дозволяє безпечно брати малюка в батьківське ліжко. Кокон зручний при необхідності змінити дитині пелюшки. Він встановлюється в ліжечко, захищаючи немовля від зіткнення з його жорсткими стінками.

Кокон для сну забезпечить новонародженому звичне відчуття безпеки. Він багато місяців перебував в м'яких обіймах материнського животика, і неосяжність зовнішнього світу заподіює йому незручність. U-подібна м'яка подушка, виконана з приємних на дотик матеріалів, подбає про дитинку. Поверне йому відчуття захищеності та безтурботності. Інтернет-магазин IDEIA пропонує купити кокон, та інший дитячий текстиль, високої якості за доступною ціною.

Кокон-позиціонер – комплект речей, необхідних для сну новонародженого

Кокон для сну – це набір необхідних для зручності малюка і спокою батьків речей:

  • U-подібна подушка (кокон);
  • водонепроникний матрац;
  • ортопедична подушечка для малюка.

Матрац і ортопедична подушка, що входять у комплект, гарантують максимально фізіологічне, комфортне положення дитини. Вони виготовлені з безпечних, м'яких, простих в догляді (що важливо в дитячому текстилі) матеріалів.

Склад, який гарантує безпеку

Вся дитяча текстильна продукція від українського виробника, фабрики «Текстиль-2000» характеризується європейською якістю. Вона має необхідний сертифікат безпеки та має приємну для українського покупця ціну.

Якості сучасних матеріалів дозволяють створювати вироби з найкращим набором властивостей:

  • висока міцність;
  • безпека;
  • естетичність;
  • прийнятна вартість.

Верх кокона, подушечки й матраца виготовляється з приємного на дотик і на вигляд матеріалу. Він добре захищений від різних видів забруднень і може піддаватися машинному пранню. В ролі наповнювача використовується матеріал, який не вбирає вологу, запахи, стійкий до забруднення і має бактерицидні властивості.

Дитина в коконі

Магазин IDEIA – кращий дитячий текстиль в Україні

Магазин IDEIA виконує доставку замовлень по всій Україні. На його сайті можна купити аксесуари, необхідні молодій мамі з найперших днів виписки з пологового будинку.

Ідея – офіційний представник фабрики «Текстиль-2000». Пропонує великий асортимент текстильних товарів для дітей. Вся продукція магазину добре пошита, виконана з якісних матеріалів і має сертифікати якості європейського рівня. Функціонал сайту інтуїтивно зрозумілий і дозволяє самостійно вибрати та замовити товар, який сподобався. При потребі є можливість отримати кваліфіковані консультації від персоналу магазину.