Внутрішня подушка і наповнювач

Ціна
грн
ок
Розмір, см
Колір
Склад тканини
Матеріал
Вид
Наповнювач
Рівень м`якості
Вага виробу, г
Вага наповнювача, г
Сортувати за

Внутрішня подушка та наповнювач – просте створення естетики та домашнього затишку

Практичність, комфорт, безпека та доступність – основні характеристики гарного текстилю. Це гарантія його зручного використання в різних ситуаціях. Основою цих якостей виступають матеріали, тканини та наповнювачі, які використовує виробник під час пошиття. Асортимент інтернет-магазину ІДЕЯ дає змогу вибрати та купити текстиль на всі випадки життя: як готову продукцію, так і матеріали для її виготовлення.

Внутрішня подушка та наповнювач – зручні та практичні матеріали для втілення будь-яких фантазій

Колекція магазину IDEIA дозволяє купити не лише текстильну продукцію та матеріали для її пошиття. Є низка оригінальних пропозицій. Завдяки ним можна реставрувати речі, що вже є в побуті, регулювати характеристики домашнього текстилю: подушок, декоративних виробів тощо. Вони можуть використовуватися при індивідуальному виготовленні декоративних і функціональних речей.

Внутрішня подушка

Внутрішня подушка потрібна в різних ситуаціях річ. Це актуальний варіант розв'язання побутових проблем. Застосовується як елемент інтер'єру, для чого необхідна декоративна оболонка – наволочка тощо. Може бути корисною знахідкою для оформлення подушок для сну нестандартних розмірів. Або при необхідності допомагає розмістити безліч гостей, для чого декоративні вироби на ніч або дві стають практично незамінним елементом комфорту.

Внутрішня подушка проста у використанні та обслуговуванні. Вона приємна на дотик і тривалий час зберігає форму та пружність. І чохол, і наповнювач виробу добре пропускають повітря і не вбирають вологу, запахи та бруд, що дає змогу прати подушку в машинці.

Наповнювач

Наповнювач, який додатково купується, – універсальна пропозиція від українського виробника. Він використовується:

  • для реставрації;
  • для зміни експлуатаційних параметрів;
  • для створення декорів, м'яких іграшок тощо.

Це гіпоалергенний синтетичний кулькоподібний матеріал. Він зберігає пружність та форму. Відмінно пропускає повітря і не вбирає вологу та запахи. Розрахований на прання в машинці на щадному режимі.

Купити в Інтернеті в IDEIA – це швидко та зручно

IDEIA пропонує своїм клієнтам гарні умови співпраці. Сайт магазину зручний для ознайомлення з асортиментом та придбання обраного товару. Створений каталог дозволяє вибрати продукцію, що пошита з натуральних або синтетичних матеріалів. На сайті можна замовити доставку товарів.

Різноманітність асортименту — це товари різного кольору, розміру, складу та ціни. Вся продукція пропонується вроздріб та оптом. Можна замовити доставку по Україні та до низки країн Європи. Постійним клієнтам пропонуються вигідні ціни – оптові та роздрібні.