Тасьма і бахрома

Ціна
грн
ок
Колір
Склад тканини
Додаткові характеристики
Сортувати за

Перш ніж штори стануть невіддільною частиною інтер'єру кімнати, їх необхідно розвісити. Ще років 40 тому господиням доводилося самостійно нашивати на портьєри безліч петельок, щоб зачепити їх на карнизні гачки. Тепер подібний спосіб не є актуальним. Щоб штори швидко й легко розвішувалися, використовується спеціальний виріб – тасьма. Це аксесуар, виконаний у вигляді стрічки з тканини. Якщо ви замовили пошиття штор, слід купити й тасьму. Враховуйте, що вона повинна відповідати обраній тканині. Ви можете пришити її самі або звернутися до ательє, довіривши роботу професіоналам.

Загальна інформація

Тасьма служить не тільки для розвішування. Вона надає портьєрі завершений вигляд і сприяє збереженню форми після прання. Крім готових петельок для гачків, виріб містить у конструкції шнури, що формують складки та спеціальні кишеньки. За допомогою останніх портьєрі надається необхідна конфігурація. Плануючи купити тасьму для штор, зверніть увагу на продукцію, зроблену з поліестеру. Мається на увазі бюджетний, але міцний матеріал. Він перешкоджає деформації портьєри та нешкідливий для здоров'я.

Нюанси, які слід взяти до уваги при виборі

Перш ніж замовити тасьму, необхідно визначитися з формою складок, присутніх на ній. З одного боку, від цього вибору залежить, наскільки стильним виявиться дизайн портьєри. З іншого, кожна конфігурація складки призначена для певного виду тканини. Щоб не помилитися, слід провести консультацію у фахівців. Найпоширеніші форми:

  • бантові – відзначаються строгою симетрією, рекомендуються для однотонних портьєр;
  • променисті – органічно вписуються до дизайну мережива;
  • французькі – відмінно підходять для тканин середньої важкості, при їх використанні утворюються фалди;
  • буфи – виконані у вигляді стільників;
  • вафлі – ромбоподібні конфігурації;
  • тюльпани – характеризуються циліндричною формою;
  • рюші – одна з декоративних варіацій променевих складок.

Враховуйте такий показник, як коефіцієнт збірки. На нього впливає ширина складки. Розрахувавши його, ви визначите кількість тканини, необхідну на один метр драпірування.

Звертайтеся до експертів

Якщо у вас виникла необхідність купити українську тасьму, на вас чекає команда IDEIA! Наша компанія спеціалізується на виробах для домашнього затишку. Пошиття продукції здійснюється на швейній фабриці «Текстиль 2000». Підприємство оснащене сучасним обладнанням, що дає можливість виготовляти бюджетні товари, які за експлуатаційними характеристиками відповідають світовим стандартам. Являючись виробниками, ми гарантуємо якість тасьми, яку пропонуємо купити в інтернет-магазині IDEIA.

У разі виникнення питань при виборі звертайтеся до фахівців компанії. Вони нададуть консультації, щоб ви могли купити стильний аксесуар, який влаштовує за ціною, відповідно до ваших потреб. Приймаємо заявки на пошиття, забезпечуємо доставку товарів до всіх регіонів України. У логістиці нам сприяє «Нова пошта», а в Миколаєві працює кур'єрська служба. Оплата здійснюється як готівкою, так і шляхом безготівкового розрахунку. Постійним клієнтам надаємо знижки. Таким чином, якщо вам потрібно швидко й вигідно купити тасьму на штори, наш інтернет-магазин створить для цього найкращі умови!