Невагомий, багатогранний шифон
Шифон — тонка тканина, отримана за допомогою сильного крепового переплетіння шовкових ниток зі штучними. Прозорий, легкий, повітряний. Найпопулярніший варіант з усіх невагомих матеріалів. Має різноманітну кольорову палітру і користується великим попитом у дизайнерів. У нашому магазині ви можете купити дешево шифон за кілька кліків.
За рахунок сучасних технологій можна отримувати незвичайні комбінації волокон, надаючи полотну певні характеристики. Може бути використано таку сировину:
- натуральний шовк. Волокна мають нестандартну трикутну форму перетину, через яку виникає блиск на поверхні;
- бавовна. Вироби не сприяють появі алергічних реакцій, так як волокна мають рослинне походження;
- віскоза. М'якість, міцність — головні характеристики матеріалу;
- поліамід. Підвищена міцність. Не мнеться і не деформується при впливах.
Ціна на тканину шифон різноманітна. Найбільш дороге полотно те, яке виконано повністю з шовкових ниток. У бавовняних виробів матова поверхня і низький вміст еластину. Найкраще тягнеться вид, що складається з синтетичних волокон. Співвідношення в складі може бути різним.
![](https://ideia.ua/laravel-filemanager/photos/2/гггг.png)
Що хорошого в матеріалі
Тканина шифон застосовується в різних сферах. Ідеально підходить для створення літніх речей. Особливістю можна вважати те, що матеріал з легкістю забарвлюється, і за рахунок цього можна отримати неймовірний відтінок і колір. Фарба лягає рівно і міцно закріплюється, так що виріб не буде линяти при пранні. До числа інших переваг можна віднести:
- хороше драпірування. Можна отримати будь-які складки, що актуально при виготовленні штор, спідниць і суконь;
- м'який, приємний по тактильним відчуттям;
- добре пропускає повітря і світло;
- візуально виглядає хвилястим, легким, повітряним;
- екологічний. Не викликає подразнень і алергії.
Якісний матеріал має і свої недоліки:
- складно працювати, так як матеріал ковзає і його складно прошити;
- необроблений край може обсипатися;
- вимагає особливого догляду;
- зносостійкість низька.
Вироби, в складі яких є шовк, швидко вигоряють на сонці і після декількох прань втрачають яскравість кольору.
У нашому інтернет-магазині можна купити шифон за прийнятними цінами. Недорогий матеріал має високу якість і небагато чим відрізняється від люксових.
Які є види і типи
Шифон цікавий і багатогранний. Він може бути різної щільності і текстури. Так, креп-шифон виглядає надзвичайно повітряно і легко, хоча матеріал не тонкий. Жакард доповнюється кольоровим візерунком, що наноситься поверх основного полотна. Виходить неймовірне поєднання, яке зазвичай використовують для створення вечірніх суконь.
![](https://ideia.ua/laravel-filemanager/photos/2/ггггг.png)
Бавовняний шифон виготовляють із застосуванням інших ниток, щоб тканина вийшла більш стійкою і практичною. Він майже не мнеться і добре пропускає повітря (що особливо актуально для літніх речей).
Такий різновид матеріалу, як шанж, виходить за рахунок застосування шовкових ниток. Має дзеркальний ефект. Це означає, що згин буде затемнений, а другий шар стане більш темним. Дуже добре виглядає з леопардовим принтом.
Шифон зі сріблястим або золотим напиленням виглядає дорого, розкішно і цікаво. На сонці переливається і приковує до себе увагу. Ще одним стильним рішенням можна вважати забарвлення хамелеон. Для його створення застосовують найтонше шовкове вплетення, і при русі з'являються відблиски, а при зміні освітлення змінюється колір.
Де застосовують
У нас вигідні ціни на шифон, придбати який можна для різних цілей. З нього виготовляють одяг і вироби для домашнього текстилю. За рахунок невагомості матеріалу в основному використовують для створення блуз і елементів літнього гардеробу. Також з нього виходять хороші шарфики, кардигани і спідниці.
Як доглядати
Матеріал примхливий, але особливих засобів при пранні не потрібно. Шифон, зроблений з волокон натурального шовку, не рекомендується прати в машинці, так як очистити вироби можна тільки в хімчистці. Прасування допустиме лише з виворітного боку з застосуванням вологої марлі в режимі «шовк». Тканину зі штучних волокон можна прати в машинці, при температурі води не більше 30 градусів С. Віджим та інші витягаючи рухи заборонені.