Шеврони допоміжних організацій

Сортувати за
!
На жаль, за Вашими параметрами нічого не знайдено

Шеврони для тих, хто наближає перемогу

Захист України – справа не лише військових, добровольців, тероборони та сил правопорядку. З перших днів війни на допомогу захисникам нашої країни стала незліченна кількість людей. Медики, волонтери, журналісти – вони наближають перемогу, підтримують армію, допомагають постраждалим. Всі вони потребують поваги та впізнання. Для всіх, хто наближає мир та безпеку на нашій землі, ательє IDEIA пропонує шеврони.

У впізнанні – сила

Учасники волонтерських організацій, представники медійних ресурсів, медичні працівники та багато інших – потребують шевронів. Потребують візуального визначення своєї ролі в загальній справі.

Шеврон їм не просто знак касти. Це економія часу та сил, можливість оперативно надати допомогу чи отримати її. Миколаївське ательє ІДЕЯ надає можливість розробити та виготовити шеврони за будь-яким ескізом. Це можуть бути вироби:

  • для будь-якої організації, яка допомагає військовим;
  • для будь-якого громадського руху;
  • для будь-якого медійного ресурсу.

Час – найцінніший ресурс у надзвичайних ситуаціях. Тому шеврони IDEIA забезпечують максимально повне та швидке інформування про те, чим саме займається людина, і чим вона може виявитися корисною.

Шеврони IDEIA – висока якість, широкий вибір

Ательє IDEIA втілить у матеріалі будь-який виготовлений вами ескіз. Це можуть бути шеврони будь-якої форми:

  • прямокутні;
  • круглі;
  • у вигляді герба тощо.

Це можуть бути вироби будь-якого кольору, з вишитим написом, символікою, гаслами та слоганами, логотипами.

Усі шеврони виготовляються на якісній тканинній основі. Вишиті, не принт. Усі мають принцип кріплення – надійна липучка.

Шеврони ІДЕЯ – просто замовити, легко отримати

Ательє IDEIA пропонує максимально комфортні умови для замовлення необхідних вам шевронів. Весь процес замовлення – узгодження ескізу, оплата та отримання готової продукції – може здійснюватися як за безпосереднього відвідування ательє, так і дистанційно.

Виготовлена ​​за вашими ескізами продукція може бути доставлена ​​до будь-якого міста на підконтрольній Україні території. Вартість доставки визначається поштовим оператором – Нова Пошта. При великих замовлення витрати на відправлення замовлення бере на себе ательє.